Restauracja Lublin

Restauracja Lublin

Wspaniały klimat, bardzo dobre jedzenie i wzorowa obsługa - te trzy cechy doskonale podsumowują naszą restaurację w Lublinie. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym menu, a także do rezerwacji stolika w naszej restauracji lub też do składania zamówień online!
zamow online

Jak przystało na porządną restaurację naszym klientom oferujemy smakowite dania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. W czasie swojej pracy korzystają oni tylko ze sprawdzonych przepisów, które pokochało tak wielu zadowolonych z nas klientów. Kolejnym sekretem naszego sukcesu jest wykorzystywanie starannie wyselekcjonowanych składników niezbędnych do przygotowania smacznej pizzy, dobrego kebaba czy doskonałych sałatek.
Wszystkie dania dostępnej w naszej restauracji w Lublinie zamawiać można zarówno na miejscu, jak i telefonicznie lub przez internet, wówczas dostarczamy je na wskazany przez klienta adres.
Nasza restauracja znajduje się w Lublinie, przy ulicy Kawaleryjskiej 4a. Przy restauracji znajdziesz wygodny parking, dzięki czemu bez stresu i nerwów zaparkujesz i spokojnie udasz się do restauracji, aby zasiąść przy swoim stoliku.
Zachęcamy do sprawdzenia naszego menu i do odwiedzin naszego lokalu, w którym serwowane są naprawdę pyszne dania!