Pizza na telefon Lublin

Zgłodniałeś i masz ochotę pyszną pizzę? Nie masz czasu lub ochoty na to, aby samodzielnie przygotowywać dzisiejszy obiad? Chcesz zamówić coś smacznego do biura lub akademika? Świetnie trafiłeś, zapoznaj się z menu naszego lokalu i zadzwoń do nas, aby zamówić pizzę na telefon w Lublinie!
W menu naszej pizzerii znajdziesz szereg różnego rodzaju pizz, które łączy jedna wspólna cena: wszystkie one są smakowite. Przygotowując jedzenie serwowane w naszej pizzerii na telefon z Lublina dbamy o to, aby każdy posiłek przygotowywany był według ściśle wyznaczonego przepisu i na bazie starannie dobranych, zawsze świeżych składników. To dzięki temu nasza pizza jest tak bardzo lubiana przez wielu mieszkańców Lublina, którzy telefonicznie zamawiają ją bardzo regularnie. Jesteśmy tak bardzo pewni dobrego smaku naszego jedzenia, że możemy Ci zagwarantować, że zamawiając u nas również Ty będziesz usatysfakcjonowany! Na zachętę, dla Klientów decydujących się na złożenie u nas pierwszego zamówienia mamy specjalną promocję, jaką jest rabat 5zł na właśnie pierwsze zamówienie. Jednocześnie przypominamy, ze nie zapominamy o naszych stałych Klientach, którzy mogą liczyć na rabaty związane z uczestnictwem w naszym programie lojalnościowym!

Zamów pizzę przez telefon: 883 987 183

Na koniec chcemy zapoznać Cię jeszcze z naszym internetowym systemem zamawiania jedzenia, który powoli wypiera opcję zamawiania pizzy w Lublinie przez telefon. Dzięki niemu bez czekania na połączenie telefoniczne będziesz mógł wybrać swoją ulubioną pizzę, dodać ewentualne swoje dodatkowe składniki, a także złożyć zamówienie z opcją natychmiastowej zapłaty. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, to za pizzę zapłacić będziesz mógł nie tylko gotówką, ale też przelewem, kartą, a nawet BLIKiem, uwierz, że to bardzo wygodna opcja, z której korzysta coraz więcej naszych Klientów uczestniczących w programie lojalnościowym, który z kolei uprawnia ich do zniżek na kolejne pizze zamawiane w naszym lokalu!
zamow online